Wynajem aut w Warszawie

Wynajem aut w Warszawie

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wybierając się w podróż zapewne poszukujecie najwygodniejszego środka transportu. Często decydujecie się na komunikację miejską lub autokarową, ale co jeśli Wasza podróż jest zdecydowanie dłuższa?

W takim przypadku proponujemy wynajem samochodów w Warszawie. Rezerwacja takiego pojazdu dokonywana jest przez internet co pozwala na wygodny wynajem auta bez wychodzenia z domu.

Wynajem aut w Warszawie

Wypożyczalnia samochodów, posiadająca tak liczne punkty odbioru, umożliwia szybką i tanią rezerwację na terenie Warszawy oraz poza nią. Ponadto poza większymi miastami punkty odbioru znajdują się także na lotniskach jak na przykład Lotnisko Warszawa Okęcie, czy Lotnisko Warszawa Modlin. Oferta wypożyczalni to wynajem pojazdów krótkoterminowo i długoterminowo. Wśród pojazdów dostępnych w wypożyczalni znajdują się pojazdy z silnikiem benzynowym lub diesla, a także auta różnej klasy – hatchback, coupe, sedan, suv, minivan, kombi, czy van. Wszystkie z oferowanych samochodów posiadają pełne ubezpieczenie OC i AC, a w momencie wynajmu są w pełni przygotowane do jazdy, co oznacza że mają pełny bak i wszelkie płyny.

wypożyczalnia aut warszawa

Rezerwacja samochodów przez internet

Dokonanie rezerwacji pojazdu jest równoznaczne z zapoznaniem się zarówno z regulaminem najmu jak i wszelkimi warunkami wypożyczenia samochodu. Wszelkie dane znajdują przy wybranym samochodzie. Aby dokonać rezerwacji wystarczy uzupełnić formularz znajdujący się obok o wymagane dane. Najpierw należy określić datę i miejsce odbioru pojazdu oraz datę i miejsce jego zwrotu. Następnie system wygeneruje wszystkie możliwe samochody, które w tym dniu są możliwe do wypożyczenia. Wśród firm oferujących wynajem aut przez internet znajdziesz przede wszystkim takie firmy jak wypożyczalnia samochodów iRent, Panek, JolCar, czy Fleet Center. Przy każdym pojeździe są opisane szczegółowo elementy jego wyposażenie wchodzące w cenę najmu oraz elementy dodatkowe jak chociażby foteliki dla dzieci, czy nawigacja gps. Po porównaniu cen i wybraniu interesującego auta, przechodzimy do formularza osobowego. Po jego uzupełnieniu i zakończeniu rezerwacji na adres mailowy podany w formularzu zostanie przesłana wiadomość z linkiem do potwierdzenia rezerwacji. Płatność za wynajem samochodu w Warszawie następuje gotówką lub kartą kredytową w dniu odbioru pojazdu.

Comments are closed.